Těhotenská rolnička, Good Night

Mexická bola neboli těhotenská rolnička zdobí bříška nastávajících maminek a má svůj význam během těhotenství i po porodu. Miminko v bříšku vnímá jemné cinkavé zvuky, které rolnička vydává, a to jej uklidňuje. Vaše děťátko si tento zvuk postupně zapamatuje a spojí si s ním pocit bezpečí a důvěry. Po porodu mu můžete rolničku zavěsit třeba do hojdavaku nebo na nosítko a ono svůj oblíbený zvuk opět rozezná.

 

Skladem
Kód: 3428
350 Kč
Naše značka, vlastní střihy, přírodní materiály, důraz na detail | Jsem máma
Udržitelná móda, nové i bazarové oblečení | Jsem máma
S námi pomáháte, Domácí hospic Duha | Jsem máma
Možnost vyzkoušení, kamenná prodejna Hořice | Jsem máma

Těhotenská rolnička

Během těhotenství se tato rolnička nosí na krku, spuštěná až dolů k vašemu bříšku. Přitom, jak se budete pohybovat, kolébající se kulička začne vydávat jemné, tlumené cinkání, které něžně prostoupí až k vašemu děťátku. Miminko těmto zvukům naslouchá a učí se jejich uklidňující melodii, se kterou si velmi rychle spojí dobrou náladu a pocit bezpečí.

Po porodu můžete děťátku zavěsit rolničku například do hojdavaku nebo na nosítko a ono svůj oblíbený zvuk opět rozezná. Známá prenatální melodie ho uklidní a miminko lépe usíná.

Rozměry a balení

Tento šperk dodáváme v dárkové krabičce se saténovou šňůrkou o délce 110 cm s možností zkrácení či prodloužení až na 120 cm (pro vyšší postavy). Zároveň přidáváme kovový řetízek v klasické délce 70 cm, který využijete po porodu, abyste mohla rolničku pohodlně nosit na krku jako doplněk k vašemu outfitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu