O nás

Jana_Tomaskova_syn

Jmenuji se Jana a jsem maminkou malého syna. Mým cílem je změnit kulturu oblékání českých maminek a nabídnout módu, která bude kvalitní a zároveň cenově dostupná. Už žádná vytahaná trička, tepláky a sušenky ve vlasech. Buďte krásná i doma! 

Těhotenská a kojicí móda v mé nabídce má být také funkční. Vím, jak nesmírně důležité je kojení pro díťě i jeho maminku a jaké benefity oběma přináší. Proto chci ženám dopřát skutečné pohodlí, aby mohly své děťátko kdykoliv a kdekoliv diskrétně nakojit.

Podpora kojení však není jediný cíl projektu. Váš nákup má dopad na konkrétní lidi. Má značka je produktem chráněné dílny, která zaměstnává lidi se znevýhodněním. Umožňuje jim tak uplatnění na trhu práce a dává jim šanci na plnohodnotnější život. Švadlenky šijí oblečení s láskou a pocitem, že jejich práce má smysl.

A že to má smysl, mohu potvrdit hned dvakrát, protože z každé vaší objednávky putuje část zisku jako dar pro Domácí hospic Duha v Hořicích, který se stará o těžce nemocné a umírající v konečné fázi jejich života. Jako se schází celá rodina při narození miminka, kterému je náležitě věnována veškerá péče a láska, pokládám za stejně důležité také důstojný odchod z tohoto světa. Proto jsem si vybrala právě hospic, jejichž zaměstnance osobně znám a kterým tímto za jejich náročnou službu ze srdce děkuji.

 

Bazárek 

Spousta maminek mě zná především ze second hand obchodu s kojicí a těhotenskou módou na Facebooku (nyní již na eshopu), který nabízí bazarové oblečení a který si zakládá na velmi osobním přístupu. Ochotně se ženám snažím pomoci se správným výběrem velikosti i střihu, protože mi skutečně záleží na tom, aby oblečení perfektně sedělo a dobře sloužilo v tak jedinečném období života miminka i ženy.

Jak to vlastně celé začalo?

Když se narodil můj syn, začala jsem pro sebe shánět nějaké pěkné kojicí oblečení. A protože jsem zastánce udržitelnosti, pátrala jsem nejprve po oblečení z druhé ruky. K mému údivu jsem zjistila, že ještě nikdo v Česku second hand s těhotenskou a kojicí módou neprovozuje. Proto jsem založila komisní bazar, který na jednom místě shromažďoval širokou škálu oblečení maminek z různých koutů republiky. Jelikož se mi však čím dál častěji stávalo, že mi přicházely věci všemožně poškozené, omezila jsem přijímání do komise a našla dodavatele, který nabízí pouze výběrový second hand. Jen tak vám mohu nabízet oblečení z druhé ruky v perfektním stavu za přijatelné ceny.

 

Spolupráce s návrhářkouVelká-Británie-640x427

S rostoucí poptávkou zákaznic po nových šatech na nejrůznější příležitosti jsem po téměř dvou letech hledání něčeho skutečně jedinečného a kvalitního, navázala spolupráci s návrhářkou Monikou Milcarz, která žije ve Velké Británii a nabízí své oblečení pod značkami Happy MamaChelsea Clark a Glamour Empire.

Jako rodilá Polka založila svou šicí dílnu v Polsku a její značky se staly známými po celé západní Evropě.

Většina produktů je vyrobena z vysokogramážní viskózy, díky které je oblečení prodyšné, měkké a na těle velmi příjemné. Střihy jsou navrženy k maximálnímu pohodlí pro kojící ženu a skvěle sedí i ženám těhotným.

Nemusíte se však bát, že bez těhotenského bříška budou šaty na těle viset. Střih je promyšlený do posledního detailu a splňuje veškerá moje přísná kritéria.

  

Naše značka Jsem mámaCR_vlajka_150x225_cm-640x427

Vyvrcholením letité snahy o prodej kvalitní a originální kojicí módy je uvedení značky Jsem máma na český trh.

Ve spolupráci se švadlenami z chráněné dílny šijeme zcela jedinečné kojicí šaty a trika v limitovaných edicích. Něco, co podle nás na trhu chybí.

Nabízíme atraktivní střih a neopakovatelný design, které jinde nenajdete. Zaručujeme originalitu, prémiové materiály a jedinečnost každého kousku.

Naše ceny se snažíme držet co nejníže, ale na výsledek efektivní masové výroby, která se dost často odehrává ve velmi nedůstojných podmínkách, se při vší snaze dostat nemůžeme.

Móda od nás má však pozitivní dopad na konkrétní lidi a vy budete mít v šatníku originální kousek, který během procházky s miminkem nepotkáte na každém rohu.

 

Ať už si koupíte naše vlastní střihy nebo modely od designérky Moniky Milcarz,

spolehněte se na:

→      propracovaný střih, který lichotí vaší postavě, 

→      precizní zpracování švadlenkami v ČR nebo EU,

→      kvalitní materiál, který je příjemný a prodyšný.

 

Možnost vyzkoušet si naše oblečenímoznost_vyzkouseni

Zakládáme si na velmi osobním přístupu. Nebojte se napsat a zeptat se na cokoliv, co vás zajímá. Potřebujete něco přeměřit? Poradit se správným výběrem střihu na vaši postavu? Dejte vědět. Záleží nám na tom, aby vám daný kousek dobře seděl a vy jste z něj měla radost. Konkurenční výhodou našeho obchodu však není pouze osobní přístup, ale také možnost vyzkoušet a prohlédnout si veškeré nabízené oblečení na jednom místě. Rádi vás přivítáme u nás doma v Hořicích, kde oceníte maximum soukromí, spoustu hraček pro vaše děti a pro tatínky dobrou kávu. :)

Ozvěte se a společně vybereme vhodný termín vaší návštěvy. 

 

 

 

Zpět do obchodu