Kojicí merino trička

Není merino jako merino

Málokdo ví, že kvalita a vynikající vlastnosti merina závisí na gramáži (hustotě použitých vláken), jejich jemnosti a způsobu zpracování. Od toho se samozřejmě odvíjí i výsledná cena. Nekvalitní merino kouše, málo hřeje, nedýchá nebo špatně odvádí pot. S tím se u nás nesetkáte! Kvalitu máme na prvním místě, a to i na úkor marže. Používáme ověřenou měkoučkou merino vlnu z pletáren ve Finsku a Česku s mnohaletou tradicí. Můžete si vybrat ze dvou variant:

  • celoroční merino - pleteno v ČR, univerzální použití, gramáž 185 g/m2
  • zimní merino - pleteno ve Finsku, vhodné na zimu, vyšší gramáži 250 g/m2

Obě varianty jsou lehké, neskutečně jemné a příjemné na těle. Merino trička mají vysokou prodyšnost a pružnost, jsou ideální k regulaci teploty. Během zimy stačí nosit jedno merino triko s běžnou bundou a není nutné být navlečená v několika vrstvách. Vyberte si z několika atraktivních designů. 

Střih, který vám padne

Kojicí merino tričko Jsem máma má ženský, projmutý střih a nosí se jako základní vrstva přímo na těle. Pohodlné kojení zaručuje dvojitý přední díl, kdy se horní vrstva trička zvedne nahoru a spodní naopak dolů, aby se miminku vytvořil potřebný prostor a vy jste ho mohla zcela diskrétně nakojit.  Sportovní kojicí trička jsou investice, která se vyplatí, protože kvalitní materiál vydrží mnoho let a vy jej můžete nosit i po skončení kojicího období (kojicí funkce je dokonale skryta v designu trička).

Cena

17901890
117901890

Značky

Položek k zobrazení: 11
11 položek celkem
Naše značka, vlastní střihy, přírodní materiály, důraz na detail | Jsem máma
Udržitelná móda, nové i bazarové oblečení | Jsem máma
S námi pomáháte, Domácí hospic Duha | Jsem máma
Možnost vyzkoušení, kamenná prodejna Hořice | Jsem máma
Zpět do obchodu