Praktický návod na kojení

Kniha vás bude díky nádherným fotografiím provázet kojením už od prvních sekund po porodu. Ideální je zakoupit si ji již v těhotenství. Knížka má 124 barevných stran s množstvím instruktážních fotografií, jednoduchých a názorných vysvětlení, brožovanou vazbu, formát A5.

Skladem
Kód: 63
199 Kč
Kategorie: Doplňky
Nakladatel: Slovart
ISBN: 9788027601790
Rok vydání: 2021
Jazyk: Čeština
Vazba: měkká
Počet stran: 124
Formát: 21 x 15 cm

Existuje propastný rozpor mezi tím, jak by kojení mohlo být jednoduché a jak jsou mnohé ženy šokovány problémy v prvních hodinách. Začátky kojení je mnohdy zaskočí víc než porod. Z otázky „Co může být na kojení tak složité?" se stane zoufalý dotaz „Jak to, že nestačí miminko přiložit k prsu a proč mi každý radí něco jiného?". Tato kniha vám díky spoustě fotografií názorně ukáže, co máte dělat krok za krokem, od prvních chvil po narození miminka. Je to průvodce kojením pro všechny, a to nejen pro matky, ale i pro ty, kteří jim s kojením pomáhají. Budete mít po ruce překvapivě jednoduché postupy, které nedělají z kojení vědu. Kniha vám ukáže, jaké potřeby miminka mají, jak na ně reagovat a jak díky kojení můžete s dítětem navázat úzký vztah. Odhalí vám, jak první hodina po porodu ovlivní celé kojení a co můžete dělat, když miminko pláče nebo neprospívá, či jak poznat, jestli má hlad. V těhotenství tuto knížku neodložíte, dokud ji nedočtete. Po porodu se k ní budete vracet a pořád vám bude ležet na nočním stolku, protože ji tam budete jednoduše potřebovat.

 

Autorka knihy Andrea Poloková je členkou MAMILA o.z., která dlouhodobě spolupracuje s jedním z největších světových expertů v oblasti kojení – pediatrem Jackem Newmannem. MAMILA o.z. je jako jediná organizace v Čechách i na Slovensku schválená v rámci certifikace náročného zdravotnického studia pro profesionály v oblasti kojení s titulem IBCLC. Kvalitou informací si tak můžete být opravdu jisti.

 

Praktický návod na kojení obsahuje informace

  • jak začít kojit bezprostředně po porodu,
  • jak využívat kontakt kůže na kůži,
  • jak poznat, jestli miminko má nebo nemá hlad,
  • jak spolehlivě vědět, kdy miminko vypilo dost mléka,
  • jak si kojení zjednodušit,
  • co dělat po císařském řezu,
  • jak řešit různé situace,
  • kdy zavolat laktační poradkyni.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu